Kontakt

info@kurzpromaklere.cz
800 505 156

Sledujte nás

Informace

Veškeré informace Vám rádi zdělíme emailem nebo telefonicky.

Společnost ComSTAR je stabilní česká společnost s více než dvacetiletou tradicí. Byla založena již v roce 1992.

V letech 1992 až 1996 se společnost specializovala především na dodávky HW a SW. V roce 1997 vznikla, z tehdy ještě informačního systému určeného pro obchodní společnosti, varianta IS určená pro mlýny a v roce 1998 byl zahájen vývoj oborového řešení pro pekárenské společnosti. Společnost ComSTAR si vybudovala pozici předního dodavatele IS a systémového integrátora.

V 90. letech měla společnost velké školící centrum specializované na školení IT pro České dráhy a.s. a zákazníky v oblasti potravinářského průmyslu.

V roce 2002 byla založena divize Comstar reality, která se zabývala prodejem a pronájmem nemovitostí, včetně školení makléřů a obchodních partnerů.

V roce 2015 vznikl nápad udělat realitní kancelář propojením nejmodernějších IT technologií a 13tileté praxe z obchodu s nemovitostmi přinést na český trh servis, který není standardem a vznikl projekt „Virtuální realitní kancelář „, která se nyní zařadila svým působením a realizacemi na významnou realitní kancelář na trhu s nemovitostmi v ČR.

V roce 2016 společnosti ComSTAR spol. s r.o. byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR  k provádění rekvalifikace na pořádání kurzu „ Obchodník s realitami „.

Proto jsme spojili dlouholeté zkušenosti jak z realitního oboru, tak IT oboru, tak školícího centra a rozhodli jsme se pořádat kurzy „ Obchodník s realitami „ zaměřený jak na teoretickou část, tak praktickou část získané dlouholetou praxí v tomto oboru.

Naši lektoři patří mezi špičku v daném oboru a jsou velkou přidanou hodnotou v našem kurzu.